Bytová jednotka

Vrbovec, okr. Znojmo

Info v RK

VELIKOST

66 m2

DISPOZICE

3+KK

PROVIZE RK

+ provize realitní kanceláři

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi velmi dobře dispozičně řešený byt 3+kk ve vinařské obci Vrbovec. Podlahová plocha bytu činí 66 m2 a dalších 22 m2 nabízí dílna a 2 sklepy.

Byt se nachází v 1. patře cihlového domu o čtyřech bytových jednotkách ve vyhledávané vinařské obci Vrbovec. Je jen pár minut autem od Znojma a současně i od Rakouska. Přímo pod tímto bytem jsou k dispozici zmíněné nebytové prostory.

Byt je v původním stavu a je tak vhodný k rekonstrukci dle představ nového majitele. Ve fotogalerii naleznete i vizualizaci možné podoby po případné lehčí rekonstrukci. Vyměněna byla pouze původní okna za plastová. Na podlahách jsou zachovalé parkety, které by po lehké renovaci ještě mohly sloužit spoustu let.

Dispozice bytu je velice dobře řešená, pokoje nejsou průchozí, všude se dostanete z chodby uprostřed bytu.

Po vstupu do bytu vejdeme do chodby ve tvaru písmene L. Z ní pak následují zleva ložnice, dále dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyně a samostatná spíž. Vpravo od vstupu je samostatné WC a dále koupelna s vanou.

V suterénu domu jsou dva stejně velké sklepy a jedna větší místnost, kde je umístěný plynový kotel a ohřev TUV pro daný byt. Díky těmto prostorům nebude mít nový majitel nedostatek úložného prostoru na uskladnění sezonních věcí, sportovního vybavení, kol, případně vybudování menší domácí dílničky.

Prostor kolem domu nabízí dostatek zeleně na vlastních pozemcích, patřících k tomuto bytovému domu. Najdete zde např. venkovní posezení, šňůry na sušení prádla, dětské hřiště atd. V širším okolí pak naleznete krásnou přírodu, na své si přijdou i milovníci procházek a cyklovýletů po okolních cyklostezkách. Lokalita je velice klidná, vhodná i pro rodiny s dětmi.

Pro další informace a termín prohlídky nás prosím kontaktujte. Budu se těšit na osobní setkání.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme