Bytová jednotka 2+1, 56m2, balkón, Jihlava

Bratří Čapků 2818/31, 586 01 Jihlava

Info v Rk

VELIKOST

56m2

DISPOZICE

2+1

Skvělá investiční příležitost pro klienta s požadavkem na krásnou lokalitu, okamžité nastěhování, bez nutnosti rekonstrukce a bydlení za minimální náklady.

Nabízíme prodej bytu 2+1 o velikosti 56m2 s balkónem a výtahem. Byt se nachází ve 4.NP s orientací na JZ. Jde o slunný byt, který díky své dispozici a umístění nabízí absolutní soukromí. K bytu přísluší sklep a je možné využívat i společné prostory, kočárkárnu, úschovu kol, prádelnu a sušárnu.

Obývací pokoj nabízí navíc zákoutí, kde je možné využít další prostory k pracovně či jinému využití. V bytě jsou plastová okna, kombinace podlahových krytin tvoří keramická dlažba + plovoucí podlaha, dveře jsou dřevěné. Byt se prodává včetně vestavěného nábytku a kuchyně.

Obrovskou výhodou jsou nízké náklady za bydlení (měsíčně do 2 000Kč). Byt je po rekonstrukci, která proběhla cca před 5 lety (zděné jádro, koupelna, samostatné wc, podlahy). Dům je zrevitalizovaný a kompletně zateplený. Vstup do domu je na individuální čip a energetická náročnost je C, což odpovídá min. nákladům.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost (trolej/bus, škola, školka, obchody, nemocnice, dětská hřiště, cyklostezka, služby), v pěší dostupnosti do 5min. je centrum města či sportovně – odpočinkový park „Skalka“.

Dům je napojen na elektřinu, vodu, vytápění – ústřední. Měsíční zálohy: 2 000Kč/měsíc.

PENB – C.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.

Ozvěte se mi, budu se na Vás těšit na prohlídce.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme