Bytová jednotka

Halasovo náměstí, Brno - Lesná

Info v RK

VELIKOST

24 m2

DISPOZICE

1+KK

PROVIZE RK

+ provize realitní kanceláři

ENERGIE

1550Kč/měsíc + zálohy na elektřinu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavý byt 1+kk o celkové ploše 24 m2. Jde o byt v osobním vlastnictví, nacházející se v 7. NP panelového domu na ul. Halasovo náměstí v městské části Brno – Lesná.
Vzhledem k velikosti bytu, lokalitě a nízkým nákladům na bydlení jde o ideální příležitost pro investiční byt, případně jako startovní bydlení.
Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností. V blízkosti jsou zastávky MHD, supermarkety Lidl a Albert, zdravotní středisko atd. Do centra se dostanete tramvají za 10 minut. Současně nabízí i dostatek zeleně v podobě přírodních rezervací, parků, hřišť a také i cyklostezky směřující na Moravský Kras.

Vlastní byt je velice hezky řešený, světlý a prodává se včetně zařízení. Kromě kuchyňského koutu je zde např. i pračka a rozkládací masivní postel.

Aktuální měsíční náklady činí 1550,- Kč + zálohy na elektřinu.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl dodán, proto uvádíme zatím třídu „G“. Po doložení bude aktualizováno.

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme