Pronájem zavedeného penzionu v Jihlavě

Jana Masaryka 1665/10, Jihlava

35 000 Kč/ měsíc + inkaso

VELIKOST

DISPOZICE

8 pokojů + kuchyňka

PROVIZE RK

+ provize (1 nájem) a DPH RK, včetně právního servisu

ENERGIE

Hledáte zajímavou investiční příležitost v samém srdci historického centra Jihlavy? Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu krásný zavedený penzion.
Nemovitost se nachází v centru Jihlavy na ulici Jana Masaryka v blízkosti frekventovaného průjezdu městem.
Předmětem pronájmu je úspěšně fungující penzion ve 2. a 3.NP, nabízející ubytování v osmi pokojích + společná kuchyňka. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Topení i ohřev TUV zajišťují pro celý objekt plynové kotle, pro prostory sloužící k nájmu budou všechny energie (plyn, voda, topení) účtovány dle skutečné spotřeby (podružné měřiče).
Nabízený penzion s restaurací obklopuje v přední i v zadní části park a je i díky tomu u hostů oblíbený pro dostatek okolní zeleně. Velkou výhodou jsou lokalita a velice vkusně zařízené pokoje. Nemovitost se nachází v samotném centru historické města, kde o zákazníka není nouze a samotná poloha u frekventované ulice nabízí dostatek příležitostí, jak oslovit další hosty. Celkově jde o velice zajímavou nabídku s velkým potenciálem.
Více o této unikátní příležitosti Vám rádi sdělíme telefonicky, případně při osobním setkání na prohlídce. Neváhejte proto a domluvte si s námi termín prohlídky.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme