Pronájem rodinného domu 4+KK Popice u Jihlavy, pozemek 931m2

Popice č.p. 40, Jihlava

info v RK

VELIKOST

DISPOZICE

4+KK

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

Voda - 0,-Kč (vlastní studna), elektřina na tepelné čerpadlo – individuálně s dodavatelem (nízky tarif), plyn – není.

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme pronájem reprezentativního rodinného domu s dispozicí 4+KK v Popicích u Jihlavy. Dům má dvě podlaží, nádhernou zahradu, odpočinkovou terasu a dvojgaráž. V prvním podlaží je kuchyň včetně spotřebičů (trouba, indukce, myčka, mikrovlnka) a obývací pokoj s krbem. Zákoutí kuchyně je určeno k pohodlnému stolování a obývací pokoj je propojen se vstupem na terasu. V 1. poschodí je wc, samostatná šatna a technická místnost. Ve 2. poschodí jsou 3. prostorné pokoje, koupelna, wc. Veškeré konstrukce včetně pokojů jsou ve velmi dobrém technickém stavu, dům je zateplen, vytápění je zajištěno novým tepelným čerpadlem. Pro milovníky krbu je připraveno spoustu „paliva“ pro spotřebu. Významným benefitem je prostorná zahradu (931m2), která má prvky jak užitkové, tak i odpočinkové. Dům nabízí prostornou dvojgaráž s rozvodem elektřiny a vody. Majitelé chtějí vytvořit maximum pohodlí a komfortu.

Popice patří pod kú Jihlava, jde o rezidenční čtvrť, která nabízí vyšší standard bydlení s nádhernou okolní přírodou. Dostupnost do Jihlavy je autem do 10minut nebo pravidelnou autobusovou linkou. V obci jsou dětská hřiště, parky.

Rodinný dům je připraven k nastěhování od 1.11.2023.

Požadavek vlastníka: zákaz kouření v interiéru, dlouhodobý nájem, 2x vratná kauce předem.

Provize:  1x nájem RK + DPH.

Nájem – dle dohody.

Náklady: velkou výhodou jsou celkové náklady za služby 3 500Kč/m. Voda 0Kč (vlastní studna), elektřina na tepelné čerpadlo 3 500Kč/m – individuálně s dodavatelem (zvýhodněný tarif), plyn – není.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme