Pronájem komerčního prostoru 930 m2 – OC Krystal Jihlava

Žižkova 1872/89, Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

930m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

Voda 5 000Kč (záloha), úklid společ. prostor 1 000Kč, srážkové vody 1 000Kč, elektřina + vytápění (plyn) - individuálně nájemce.

V zastoupení klienta nabízíme pronájem prostor sloužící k podnikání v obchodním domě KRYSTAL Jihlava.  Obchodní centrum Krystal nabízí velký počet obchodů a služeb, díky kterému tento komplex navštíví denně stovky zákazníků. Jde o prostory v 2.NP, doposud využívány pro účely provozování restaurace. Prostory jsou rozsáhlé včetně veškerého zázemí. Hlavní část tvoří komerce o rozloze 223m2 (původně restaurace), dále samostatný prostor 176m2 (taneční sál), další prostory jsou o velikostech cca 60m2 (salonky) a zbytek tvoří provozní zázemí, technické místnosti, chodby a toalety (detail půdorysu na vyžádání). Logistika a přeprava materiálů je zajištěna výtahem. Předmětné prostory tvoří celek a stejně tak jsou nabízeny k pronájmu. Účelem nájmu může být poskytování služeb, prodej produktů či jejich expozice. Nemovitost se nachází na vysoce frekventované zóně na ulici Žižkova, v těsném okolí je kompletní občanská vybavenost (nemocnice, administrativa, trolej/bus, základní škola/ školka, sídlo kraje Vysočina, sídliště). Veřejné parkování zajišťuje parkovaní před nemovitostí, privátní místa jsou možná v soukromé zóně.

Cena služeb (měsíčně bez DPH): voda 5 000Kč (záloha), úklid společ. prostor 1 000Kč, srážkové vody 1 000Kč, elektřina + vytápění (plyn) – individuálně nájemce.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme