Pronájem komerčního prostoru 364m2

Žižkova 4897, Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

364m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x měsíční nájem + DPH (v případě plátce)

ENERGIE

Plyn, elektro, voda – na základě skutečné spotřeby (samoodečty). Náklady za společné prostory (úklid, elektřina, EPS, srážková voda): 5 000Kč/měsíc + DPH (v případě plátce)

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme pronájem komerčního prostoru ve frekventované obchodní zóně PJD parku. Nabízený prostor je situován v 5.NP komerčního domu s výtahem o podlahové ploše 364m2. Prostor umožňuje velkorysý komfort pro služby, prodej či administrativu. Jde o jediný a v současnosti volný prostor v dané nemovitosti, která díky své poloze a dispozici vytváří vysoce atraktivní příležitost pro podnikání. Nejenom v PJD parku, ale i v těsném okolí je veškerá občanská vybavenost (nemocnice, administrativa, trolej/bus, základní škola/ školka, sídlo kraje Vysočina) + aktivní obchody a služby (obch. areál Krystal), což je základní předpoklad pro úspěšné podnikání. Parkování pro zákazníky je řešeno rozsáhlým parkovacím pozemkem, který je součástí PJD parku. Pro nájemce jsou připraveny k využívání 2 privátní parkovací stání (zahrnuto v nájemném). Bezbariérový přístup je řešen výtahem, jde o slunné prostory s krásným výhledem, okna plastová, podlahy v kombinaci zátěžový koberec + dlažba, kompletní zázemí (wc, kuchyňka, sklad, tech. místnost), detailní půdorys jednotlivých místností je součástí fotodokumentace.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme