Pronájem komerčního prostoru 171 m2 – Jihlavské Benátky

Křižíkova, Jihlava

20 000Kč/měsíc + DPH

VELIKOST

171 m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

voda 1 000Kč (záloha), vytápění 8 054Kč (záloha), úklid společ. prostor 500Kč, elektřina + komun.odpad – individuálně nájemce

V zastoupení klienta nabízíme pronájem prostoru určeného k podnikání v nově vzniklém komerčním parku – Jihlavské Benátky. Nabízený prostor je situován v přízemí domu a patří mezi dominanty celého komplexu. Předmětem nájmu je komerční jednotka o velikosti 160m2, technická místnost 2m2, wc 2m2, předsíň wc 3m2, zázemí 5m2. Prostor umožňuje velkorysý komfort pro služby, prodej či expozici nabízených produktů a služeb. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti centra města, v okolí je veškerá občanská vybavenost (obchody, služby, trolej/bus, základní škola/ školka, cyklostezka, aj). Parkování pro zákazníky a zásobování je řešeno rozsáhlým parkovacím pozemkem, který je součástí nemovitosti.

Jde o novostavbu s mimořádným potenciálem k podnikání v samotném centru města Jihlavy s bezbariérovým přístupem. Okna plastová, podlahy v kombinaci keramická dlažba + beton, kompletní zázemí (wc, kuchyňka, sklad, tech. místnost), detailní půdorys jednotlivých místností je součástí fotodokumentace.

Volné ihned k nastěhování.

Cena služeb (měsíčně bez DPH): voda 1 000Kč (záloha), vytápění 8 054Kč (záloha), úklid společ. prostor 500Kč, parkování 1 auta/800Kč, elektřina + komun. odpad – individuálně nájemce.

Ozvěte se mi pro další informace, případně pro termín prohlídky. Budu se na vás těšit.

Ing. Pavel Vetchý, 603 8411 23, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme