Pronájem bytu 2+KK(46m2) + balkon (9m2) Rezidence Vrchlického (F)

Vrchlického č.p. 5905, 586 01 Jihlava

15 000/měsíc

VELIKOST

DISPOZICE

2+KK

PROVIZE RK

1 provize RK (1 nájem + DPH)

ENERGIE

3 088/M (cena za veškeré služby pro 1. osobu, elektřina individuálně s dodavatelem)

Nabízíme pronájem moderního bytu 2+KK v atraktivní lokalitě v Jihlavě – Rezidence Vrchlického. Jde o novostavbu bytového domu s výtahem, byt je situován ve 2. NP s orientací SZ (blok F). Nemovitost je vkusně vybavena, určena k okamžitému nastěhování. Záměr majitele je nabídnout možnost vyššího nadstandardu bydlení, čemuž odpovídá i vybavení komponentů a zvoleného příslušenství. Kuchyň je od firmy HANÁK a obsahuje veškeré elektrospotřebiče (myčka, lednička, mrazák, trouba, indukce, mikrovlna). Velmi efektivně je zvolené řešení úložných systémů. Koupelna je plnohodnotně vybavená bez nutnosti dalších investice (pračka kombinovaná se sušičkou, skříňky, vanová zástěna, elektronické radiátorové termostatické hlavice, topná tyč k žebříku). V celém bytě jsou dálkově řízené termoventily (přes mobilní aplikaci). V každém okně je instalován stínící systém. Výhodou je velký balkón. K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu a k dispozici je možnost využití jednoho krytého parkovacího stání (II-40) ve vnitrobloku domu (+ 1000 Kč měsíčně). Nájem činí 15 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 3 088 Kč/měsíc.

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanější lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, dům je vybudován v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů, v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.).

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat, dlouhodobý a stabilní nájem.

Zálohy celkem: 3 088Kč/M (cena za veškeré služby pro 1. osobu, elektřina individuálně s dodavatelem)

2x vratná kauce předem, 1 provize RK (1 nájem + DPH), volný ihned

PEEB – třída B

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme