Pronájem bytu 2+KK, 49m2 + balkón 10m2

Vrchlického 5905/12a, Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

49m2

DISPOZICE

2+KK

PROVIZE RK

1x nájem

ENERGIE

3 416/měsíc + záloha na elektřinu (nájemce si uzavírá individuálně)

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme pronájem atraktivního moderního bytu 2+kk v jedinečné lokalitě v Jihlavě (Rezidence Vrchlického) v novostavbě bytového domu s výtahem.  Byt je situován v 2. NP s orientací S-V (budova C).  Jde o moderní, slunný byt ve vyhledávané lokalitě, čerstvě po kolaudaci (doposud žádný nájemce), s velkým balkónem (10m2) v osobním vlastnictví. Záměr majitele je vybavit byt k finálnímu nastěhování bez nutnosti dalších investic. V současnosti dochází k instalaci kuchyňské linky vyrobené na míru (včetně vestavěných elektrospotřebičů), finalizaci doplňkových profesí  a dovybavení kompletním nábytkem (vestavěná obývací stěna, stoly, postele, sedačka, elektronika, aj.). K bytu náleží sklepní kóje v přízemí domu a k dispozici je možnost využití jednoho krytého parkovacího stání ve vnitrobloku domu (+ 1000 Kč měsíčně). Nájem činí 16 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 3 416 Kč/měsíc.

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanějších lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, dům je vybudován v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů, v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.).

Bytová jednotka bude připravena k nastěhování v průběhu prosince 2022 (po kompletním dovybavení nábytkem), veškeré komponenty majitel pečlivě a vkusně vybírá tak, aby bydlení splňovalo vysoký nadstandard a příjemné bydlení.

Požadavek vlastníka na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat, dlouhodobý nájem.

Zálohy celkem: 3 416 Kč/M (cena za veškeré služby bez elektřiny, kterou si nájemce uzavírá individuálně s dodavatelem)

3x vratná kauce předem, 1 provize RK (1 nájem), volný 12/2022

PEEB – třída B

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme