Pronájem bytu 2+KK (45m2) + balkon (10m2) Rezidence Vrchlického (E)

Vrchlického č.p. 5905, 586 01 Jihlava

15 000Kč/měsíc

VELIKOST

DISPOZICE

2+KK

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

3 065/měsíc + záloha na elektřinu (nájemce si uzavírá individuálně)

V zastoupení klienta nabízíme pronájem atraktivního moderního bytu 2+KK v jedinečné lokalitě v Jihlavě (Rezidence Vrchlického) v novostavbě bytového domu s výtahem.  Byt (E21) je situován v 2.NP s orientací SZ.  Jde o nový, moderní a slunný byt ve vyhledávané lokalitě, čerstvě po kolaudaci s velkým balkónem (9,56m2). Byt je v osobním vlastnictví, k bytu náleží sklepní kóje (E-09) v přízemí domu a k dispozici je možnost využívat jedno kryté parkovacího stání (III-47) ve vnitrobloku domu za cenu +1 000Kč/měsíc. V současnosti dochází k instalaci kuchyňské linky vyrobené na míru včetně vestavěných elektrospotřebičů (myčka, lednička, mrazák, trouba, indukce). Součástí kuchyně bude jídelní stůl.  V ložnici bude instalována  vestavěná skříň, u vstupu botníková zástěna. V koupelně bude zrcadlová skříňka včetně skříňky pod umyvadlem. Budoucí stav kuchyně je součástí fotogalerie.

Nájem činí 15 000 Kč/měsíc + poplatek za služby 3 065 Kč/měsíc (bez elektřiny)

Rezidence Vrchlického patří mezi nejvyhledávanější lokality k bydlení v blízkosti centra Jihlavy, komplexy budov jsou vybudovány v konceptu moderních a nízkoenergetických trendů (PENB B), v okolí je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, nemocnice, trolejbusová zastávka, park, dětská hřiště, aj.). Jde o mimořádný architektonický komplex několik bloků, který splňuje představu moderního designu a vysokého nadstandardu bydlení. Bytové domy citlivě zapadají svým charakterem do okolní vilové zástavby, byty mají nadčasový design s vysokou světelností pokojů, ozdobený prostornými balkony a terasami s množstvím zeleně. Jednotlivé domy jsou propojeny podzemním – krytým parkovištěm.

Požadavky: 2x kauce, nekuřáci, bez domácích zvířat.

Bytová jednotka bude připravena k nastěhování od  12/2023, byt má vlastní elektroměr a vodoměr, topení – dálkové.

Neváhejte s prohlídkou tohoto krásného bytu!

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme