Pronájem bytu 2+KK, 39m2

Smutného 3828/2, 669 02 Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

39m2

DISPOZICE

2+KK

PROVIZE RK

1x měsíční nájem

ENERGIE

3000,- Kč

Hledáte moderní byt k pronájmu, kde budete jak v dosahu města, tak i kousek od přírody? Kde nebudete muset řešit problém s parkováním? Pojďte si námi prohlédnout jeden takový, který máme nově v nabídce…

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk o velikosti 39 m2 v nově vystavěné čtvrti Mansberk, Znojmo – Přímětice. Tento byt se nachází ve 3.NP domu a je přístupný přes schodiště, které je společné pouze pro dva byty.

Při vstupu do bytu vejdeme do chodby, která nám nabízí dostatek prostoru pro realizaci vlastních úložných míst. Příjemné je zde i přirozené denní světlo od okna. Vpravo pak pokračujeme do hlavní obytné místnosti, spojující kuchyňský kout a obývací pokoj. Moderní linka je kompletně vybavena – nabízí vestavnou troubu, sklokeramickou desku, digestoř a myčku. Lednice s mrazákem je umístěna hned ve vedlejší chodbičce. Díky dvěma oknům na JV je tento obytný prostor příjemně světlý. Na tento obytný prostor navazuje ložnice s vestavnou skříní a jedním oknem.
Z obytné místnosti se současně dostaneme i do menší chodby, v níž je umístěna pračka, lednice s mrazákem a plynový kotel. Z chodby pak vstoupíme do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
K bytu náleží i úložný prostor u vchodu do domu v podobě kóje o velikosti 2,8 m2. Je tak ideální k uložení např. kočárku, kola atd. ještě před vstupem do domu.

Vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel společně s deskovými radiátory, v koupelně je instalovaný topný žebřík. Vyhrazené parkovací stání pro daný byt o velikosti 13m2 je k dispozici hned u nemovitosti.

Nastěhování je možné okamžitě, byt je prázdný a čerstvě vymalovaný.

Měsíční nájemné za tento byt i s parkovacím stáním činí 11.000,-Kč + inkaso 3.000,- Kč. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.

Nabízený byt působí moderně, čistě a je v něm opravdu klid. O tom se nicméně jistě přesvědčíte při osobní prohlídce.

Neváhejte proto a ozvěte se nám včas, dokud je tento zajímavý byt volný.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme