Pronájem bytu 1+KK, ul. Benešova, Jihlava

Benešova 1271/32, Jihlava

Na vyžádání

VELIKOST

35m2

DISPOZICE

1+KK

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+kk v blízkosti centra Jihlavy. Nabízený byt o velikosti 35m2 se nachází v 2.NP domu na ulici Benešova.

Vlastní jednotka nám po vstupu nabízí zádveří, z něhož se vpravo vchází do koupelny s umyvadlem, sprchou a toaletou. V koupelně je i plynový kotel, zajišťující vytápění jednotky. Vlevo od vstupu pak vejdeme do hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem, prosvětlené příjemným denním světlem díky dvěma oknům do vnitrobloku.

Měsíční nájemné za tento byt činí 6.000,- Kč + inkaso (energie psané na nájemce). Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.

Ulice Benešova je vyhledávanou lokalitou v centru města, odkud se kamkoliv dostanete pěšky během pár minut. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme