Pronájem bytu 1+1, Gagarinova, Znojmo

Gagarinova 9, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

33m2

DISPOZICE

1+1

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

2000 Kč

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu pěkný byt 1+1 v horní části Znojma na ulici Gagarinova. Nabízený byt o velikosti 33m2 se nachází v 2.NP revitalizovaného panelového domu. Předností tohoto bytu je kromě umístění hned v 2.NP domu i hezká prostorná lodžie.

Vlastní jednotka nám po vstupu nabízí zádveří, z něhož se vpravo vchází do koupelny s umyvadlem, sprchou a toaletou. Naproti vstupu je umístěna kuchyně s vybavenou kuchyňskou linkou, jejíž součásí je i pračka. Vlevo od vstupu pak vejdeme do pokoje, příjemně prosvětelného velkým oknem a dveřmi vedoucími na lodžii směřující do vnitrobloku.

K nastěhování ihned.

Měsíční nájemné za tento byt činí 10.000,- Kč + energie a služby (cca. 2.000,- Kč). Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.

Požadavek majitele na nájemce: nekuřáci, bez domácích zvířat.

Okolí ulice Gagarinova nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme