Pronájem Ateliéru „Jihlavské Benátky REVITALIZACE“

Křižíkova, Jihlava

6 500Kč/měsíc (v případě plátce + DPH)

VELIKOST

53m2

DISPOZICE

1kk

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

Cena služeb: voda 1 000Kč (záloha), vytápění 2 478Kč (záloha), úklid společ. prostor 500Kč (paušál), odpad 100Kč (paušál), elektřina spol. prostor 200Kč (paušál), výtah 200Kč (paušál), parkování 1 auta/800Kč, elektřina – individuálně nájemce.

V zastoupení klienta nabízíme pronájem ateliérů. Ateliéry jsou zcela nově zrekonstruované a nabízí různé dispozice a velikosti. V nabídce jsou ateliéry s dispozičním řešením 1kk, 2kk, a 3kk. Velikosti nemovitostí jsou různorodé, od 52m2 až po 100m2 a nachází se v různých podlaží. Veškeré konstrukce jsou nové (podlahy, stěny, okna, koupelny). V ateliéru najdete kompletně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňskou linku, ostatní vybavení si zajišťuje nájemce. Bezbariérový přístup je zajištěn výtahem.

Nemovitost prošla rozsáhlou rekonstrukcí a smyslem je nabídnout zcela nové prostory v krásném místě a současně v pěší dostupnosti do centra města. V projektu Jihlavských Benátek vznikne kombinace bydlení se službami (př. ordinace praktického lékaře, taneční škola, jazyková škola, aj.). V okolí je veškerá občanská vybavenost (obchody, služby, trolej/bus, základní škola/ školka, cyklostezka, aj). Parkování pro zákazníky je řešeno rozsáhlým parkovacím pozemkem, který je součástí nemovitosti.

Požadavky: 1x kauce, nájemní smlouva na dobu neurčitou s 3m výpovědní lhůtou.

Cena nájmu: př. 1kk – 6 500,-Kč (v případě plátce + DPH)

Cena služeb (měsíčně bez DPH): voda 1 000Kč (záloha), vytápění 2 478Kč (záloha), úklid společ. prostor 500Kč (paušál), odpad 100Kč (paušál), elektřina spol. prostor 200Kč (paušál), výtah 200Kč (paušál), parkování 1 auta/800Kč, elektřina – individuálně nájemce.

Volné ihned k nastěhování.

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme