Obchodně komerční prostor

Horní náměstí, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

70m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize realitní kanceláři (včetně právního servisu)

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelář/komerční prostory v centru Znojma na Horním náměstí. Vchod do těchto prostor je přímo z Horního náměstí, což Vašim potenciálním klientům/zákazníkům usnadní cestu, jak Vás najít.

Uvnitř vejdeme rovnou do hlavní místnosti, která nám kromě zmíněného vchodu nabízí ještě i jednu výlohu, směřující rovněž na Horní náměstí. V hlavní místnosti funguje aktuálně kancelář pro 4 osoby, bez problémů zde však může najít místo až dvojnásobný počet osob. Zadní místnost pak může sloužit jako zázemí, případně další kancelář. Je zde umístěný kuchyňský kout a oddělené wc. Celková plocha nabízených prostor je cca. 70m2.

Měsíční nájemné činí 20.570,-Kč vč. DPH + energie a služby. Majitel dále požaduje 1 nájem jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.
Nabízený prostor má vlastní elektroměr i vodoměr. Aktuální výše záloh za elektřinu je 3.500,- Kč.

Volné od 1.3.2023!

Horní náměstí je oblíbeným místem jak místních, tak i turistů. Denně zde projdou stovky lidí, které můžete na tomto místě jednoduše oslovit. Využijte tento potenciál ve svůj prospěch. Nabízí se zde možnost realizovat vlastní obchod, nabídku služeb, kancelář pro klienty atd.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme