Obchodně komerční prostor – ubytovací zařízení 389m2

Pražská, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

389m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize a DPH RK, včetně právního servisu

ENERGIE

Máte nevyužitého obchodního ducha pro gastronomii/ubytování a chcete s tím konečně něco udělat? Pojďte si s námi prohlédnout krásně zrekonstruované prostory, kde se můžete v tomto oboru plně realizovat.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu dvoupodlažní dům na ulici Pražská ve Znojmě, stojící na vlastním pozemku 180m2. Dům je aktuálně užíván jako zavedené rodinné bistro s ubytováním, v podkroví je navíc k dispozici velký mezonetový byt 4+kk s plochou 140m2!

Přízemí nabízí hlavní vchod a 3 velké výlohy do frekventované ulice, kde se denně pohybují stovky potenciálních hostů. Uvnitř najdeme hlavní místnost s barem, posezení pro 50 hostů, sociální zařízení pro hosty, kuchyni, sklady a zázemí pro zaměstnance se sociálním zařízením. Najdeme zde i schodiště do obou horních pater. Celková plocha podlaží cca. 155m2. Jeden ze skladů nabízí i vstup do sklepa, kde je možné rozšířit skladovací kapacitu.

V patře, přístupném i přes samostatný vchod z ulice, je k dispozici ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celková plocha podlaží cca. 94m2.

Topení i ohřev TUV zajišťuje pro obě patra plynový kotel se zásobníkem pro TUV, umístěný v zázemí dolní restaurace.

Součástí nabídky je i velký mezonetový byt 4+kk v podkroví s terasou a celkovou plochou 140m2. Ten je možné využít pro svou potřebu, případně rozšířit ubytovací kapacity. Byt má vlastní plynový kotel, který současně ohřívá i TUV, klimatizaci a je rovněž přístupný přes samostatný vchod z ulice, případně schodištěm z dolní restaurace.

V bytě najdeme vstupní chodbu, šatnu, kuchyňský kout spojený s obývacím pokojem, dále pracovnu se vstupem na terasu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a další samostatnou toaletu. Schodištěm v obývacím pokoji se dostaneme do horního patra, kde jsou ještě dva pokoje – pracovna a ložnice.

Měsíční nájemné za tento objekt činí 45.000,-Kč + inkaso. Majitel dále požaduje 3 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.

Po dohodě je možné za poplatek přenechat veškeré vybavení restaurace i pokojů.

Jde o velice zajímavou nabídku s velkým potenciálem díky zavedenému provozu se stálou klientelou. Frekventovaná ulice současně nabízí další prostor, jak oslovit klienty nové. O tom se nicméně jistě přesvědčíte při osobní prohlídce.

Neváhejte proto a domluvte si s námi termín prohlídky.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme