Obchodně komerční prostor/kancelář, Obroková, Znojmo

Obroková 5/4, Znojmo

15 000Kč/měsíc

VELIKOST

41m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

4000

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu komerční prostory/kancelář na lukrativní adrese v centru Znojma na ulici Obroková. Vchod do nabízených prostor je přímo z ulice Obroková, kam směřuje i velká výloha. Další samostatný vchod je k dispozici rovněž z ul. Obroková přes vedlejší chodbu.

Při vstupu z ulice vejdeme rovnou do hlavní místnosti (20,6m2), aktuálně vybavené jako prodejna, kde je i již zmíněná výloha do ulice. V zadní části, oddělené dveřmi, pak najdeme zázemí v podobě kanceláře (9,2m2), předsíň (1,64m2), WC s umyvadlem (2,26m2) a vstup na samostatnou chodbu s druhým vchodem z ulice (7,9m2). Celková plocha nabízených prostor je cca. 41,6m2.

Měsíční nájemné činí 15.000,-Kč + energie a služby. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem činí provize RK.

Nabízený prostor má vlastní elektroměr i vodoměr. Aktuální výše všech záloh je cca. 4.000,- Kč.

Volné ihned.

Ulice Obroková je hlavní tepnou centra města, spojující Masarykovo a Horní náměstí. Je oblíbeným místem místních i turistů. Denně zde projdou stovky lidí, které můžete na tomto místě jednoduše oslovit. Využijte tuto příležitost.

Nabízí se zde možnost realizovat vlastní obchod, nabídku služeb, kancelář pro klienty atd.

 

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme