Obchodně komerční prostor/kancelář 120m2

Oblekovická 196

Na vyžádání

VELIKOST

120m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x měsíční nájem

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelář/komerční prostory v klidnější části města Znojma – Oblekovice. Prostory se nacházejí v přízemí dvoupodlažního objektu, je zde možný bezbariérový přístup. Před budovou jsou k dispozici dvě vyhrazená parkovací stání, na pozemku je ale možnost dalšího parkování.

 

Hlavními dveřmi vstupujeme do budovy, kde se přes zádveří dostaneme k nabízeným prostorům, které jsou nově zrekonstruované. U dveří je připravena elektroinstalace k elektronickému docházkovému systému, po celém prostoru je rozvedena i příprava pro klimatizaci a zabezpečovací systém.

Nabízený prostor je rozdělen chodbou, kde se vlevo nachází místnost o velikosti 11m2, dále v chodbě sociální zázemí, samostatné pro muže i ženy, a místnost se sprchou. Poslední místnost na levé straně má velikost 13m2 a jsou zde veškeré přípojky k instalaci kuchyňky.

Na pravé straně chodby je místnost o velikosti 19,5m2, za níž je umístěna serverovna a nakonec největší místnost z celých nebytových prostor o velikosti 44m2.

 

Budova je vytápěna plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů. V nejbližší době je plánováno zateplení celé budovy a celkové snížení energetické náročnosti.Nabízený prostor má vlastní elektroměr.

 

Měsíční nájemné činí 24 200,-Kč DPH + energie a služby. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK. Pro firmy lze využít odpočet DPH.

 

Volné od 1.2.2023, případně dříve dle dohody.

Ohledně dalších informací a termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme