Obchodně komerční prostor 165m2, ul. Pražská, Znojmo

Pražská sídliště 2430/11a

Na vyžádání

VELIKOST

165m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

V zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu obchodní/komerční prostory o výměře cca. 165m2 na Pražské ulici v horní části Znojma. Nabízené prostory jsou součástí menší nákupní zóny, kde můžete oslovit mnoho potenciálních zákazníků/klientů.

Kromě velké hlavní místnosti s menším předělem je zde ještě v zadní části k dispozici zázemí pro zaměstnance a sociální zařízení, oddělené zvlášť pro muže a ženy. I díky tomuto by se zde dalo provozovat např. bistro, případně rychlé občerstvení.

Vytápění je plynové + 2x klimatizace s možností topení. Kromě napojení na elektřinu a plyn je prostor připojen i na obecní vodovod a kanalizaci. K dispozici je i nákladní výtah.

Měsíční nájemné činí 20.000,-Kč + energie a služby. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem činí provize RK.

Volné od 1.4.2023.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme