Obchodně komerční prostor

Jana Palacha, Znojmo

Na vyžádání

VELIKOST

70m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x nájem

ENERGIE

1573Kč/měsíc (služby) + 933Kč/měsíc (společné prostory)

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu nové komerční prostory s plochou 70m2 v bezprostřední blízkosti centra Znojma. Tyto prostory se nachází ve 2. NP moderní budovy na rohu ulic Jana Palacha a Sokolská, kde máte současně k dispozici i velké parkoviště. Vstup do budovy je z ulice Jana Palacha. Díky pokročilým technologiím, použitým při výstavbě, se zde nemusíte obávat vysokých provozních nákladů.

Jde o dostatečně reprezentativní prostory, a to i díky citlivému propojení tradice s moderní výstavbou. Toto je viditelné hned po vstupu do prostorného zádveří budovy a pokračuje ve stejném duchu i u moderního schodiště s odhalenými prvky schodiště původního, historického.

Vlastní jednotka nám po vstupu nabízí: zádveří 6,5m2, krásnou a moderně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem 5m2, wc 2m2 a hlavní místnost 56m2, prosvětlenou příjemným denním světlem díky čtyřem velkým hliníkovým oknům s trojskly. Součástí je i kvalitní kuchyňská linka, plně vybavená spotřebiči zn. Whirlpool.

Nízké provozní náklady a pohodu uvnitř nabízené jednotky zajišťují především moderní technologie. Vytápění celého prostoru je řešeno pomocí podlahového topení (teplovodního), napojeného na tepelné čerpadlo a podporovaného vzduchotechnikou s rekuperační jednotkou. Tato vzduchotechnika zajišťuje příjemné klima i v horkých letních dnech díky režimu chlazení.

Toto vše umožňuje dosáhnout měsíčních nákladů na energie: topení, chlazení, rekuperace, voda, elektřina a internet ve výši 1.573,- Kč.

Cena za služby ve společných prostorách – elektřina + úklid činí 933,- Kč.

Měsíční nájemné činí 16.792,-Kč + energie a služby. Majitel dále požaduje 2 nájmy jako vratnou kauci + 1 nájem provize RK.

Ulice Jana Palacha je oblíbenou frekventovanou ulicí, kde denně projdou stovky lidí. Využijte tento potenciál ve svůj prospěch a staňte se součástí tohoto místa. I např. díky projíždějící městské dopravě se o Vás můžou dozvědět další potenciální zákazníci/klienti.

Poloha tohoto komerčního prostoru u centra města, s parkovištěm hned vedle budovy a frekventovanou ulicí přímo vybízí k provozu obchodní činnosti / kanceláře. Ideální i pro plátce DPH.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme