Obchodně komerční prostor/byt, 70m2, Znojmo

Jana Palacha, Znojmo

17 485Kč/měsíc

VELIKOST

70m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

1x nájem + DPH z provize RK

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu komerční prostory s plochou 70m2 v bezprostřední blízkosti centra Znojma.

Tyto prostory se nachází ve 2. NP moderní budovy na rohu ulic Jana Palacha a Sokolská, kde máte současně k dispozici i velké parkoviště. Vstup do budovy je z ulice Jana Palacha. Díky pokročilým technologiím, použitým při výstavbě, se zde nemusíte obávat vysokých provozních nákladů.

Vlastní jednotka nám po vstupu nabízí: zádveří 6,5m2, krásnou a moderně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem 5m2, WC 2m2 a hlavní místnost 56m2, prosvětlenou příjemným denním světlem díky čtyřem velkým hliníkovým oknům s trojskly. Součástí je i kvalitní kuchyňská linka, plně vybavená spotřebiči zn. Whirlpool.

Nízké provozní náklady a pohodu uvnitř nabízené jednotky zajišťují především moderní technologie.

Vytápění celého prostoru je řešeno pomocí podlahového topení (teplovodního), napojeného na tepelné čerpadlo a podporovaného vzduchotechnikou s rekuperační jednotkou. Tato vzduchotechnika zajišťuje příjemné klima i v horkých letních dnech díky režimu chlazení.

 

Měsíční nájemné činí 17 485,-Kč

Měsíčních nákladů na energie: topení, chlazení, rekuperace, voda, elektřina a internet ve výši 2 118,- Kč.

Cena za služby ve společných prostorách – elektřina + úklid činí 1 098,- Kč.

Vratná kauce: 2x nájem

Provize RK: 1x nájem + DPH

Poloha tohoto prostoru u centra města, s parkovištěm hned vedle budovy a frekventovanou ulicí může také sloužit k provozu obchodní činnosti / kanceláře.

Možnost odpočtu DPH.

Prostor je k dispozici od 1.3.2024, po domluvě i dříve.

Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme