Vila 248m² s ordinací/kanceláří, pozemek 818m², Miroslav

Malinovského 373/29, Miroslav

8 990 000 Kč

VELIKOST

248m2, pozemek 818m2

DISPOZICE

6+1

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme ke koupi tuto exkluzivní atriovou vilu s nadstandardními prostory pro Vaši rodinu/podnikání. Stavba je ideálně zasazena do víceúrovňového pozemku a působí díky tomu kompaktně a vzdušně. Pozemek je kompletně osázen dle návrhu zahradního architekta a poskytuje několik zákoutí pro relaxaci, či skrytou užitkovou zahradu. Její součástí je i přístřešek pro uložení nářadí atd. Na pozemku lze kromě 2 garáží pohodlně parkovat ještě další 4 vozidla.

Vlastní vila nám ve 3 úrovních nabízí rozsáhlé prostory:

1.PP – suterén s plochou 99m2 s garážemi, prádelnou, sušárnou, sklípkem a dílnou. Další prostor pro uskladnění tuhých paliv a kotelnu s ústředním kotlem na tuhá paliva, dále elektro kotel a plynový kondenzační kotel se 2 samostatnými okruhy.

1.NP – obytná denní část domu s plochou 75m2 a oddělená část (dosud ordinace praktického lékaře) o ploše 49m2. Ordinace využívá vlastní samostatný vchod.

Obytná část je tvořena vstupním mezidveřním prostorem, vstupní halou a samostatným WC, kuchyní s navazující otevřenou jídelnou do nadstandardně velkého obývacího pokoje. V tomto pokoji stojí za zmínku zabudované květinové okno a rohový zděný krb a do obvodové zdi zabudovaná skleněná stěna s termoizolačním trojitým zasklením k prosvětlení a zprůhlednění obytného atria a okrasné zahrady. V obývacím pokoji a též v ordinačních prostorech jsou položeny podlahy z dřevěných parket.

2.NP – odpočinková/noční část domu s plochou 74m2 s koupelnou (vana a WC), komorou a třemi pokoji. Jeden pokoj umožňuje vstup na lodžii směrovanou do zahrady.

Kromě více možností vytápění s oddělenými okruhy již aktuální majitel myslel i na solární systémy a fotovoltaiku, pro které je připraven prostup na střechu a vyznačena místa pro uchycení předmětných panelů na dřevěné krovy zateplené plastové střechy. Ohřev TUV zajišťuje plynový kotel. Dům je napojený na veškeré sítě.

Terasa za domem nabízí dostatek prostoru pro posezení celé rodiny, v horkých dnech zde navíc oceníte i instalovanou markýzu.

Při stavbě byl kladen důraz na kvalitní materiály a trvanlivost. Obvodové zdivo je z plných cihel tloušťky 45cm a vylepšeno experlitovou omítkou na ekvivalent zdiva 60 cm. Povrchová dešťová voda je zachytávána v původním septiku a lze zde uvažovat o využití pro závlahy.

Jedná se o nevšední reprezentativní vilu s rozsáhlými prostory pro realizaci Vašich nápadů. Kromě možnosti provozování lékařské/zubní ordinace se nabízí využití i jako kanceláře, či sídlo vlastní firmy. To vše Vám ušetří nemalé prostředky za nájem cizích prostor.

Dům je aktuálně bez potřebných investic. Město Miroslav Vám nabízí veškerou občanskou vybavenost i bohatý kulturní život. Je ideálním výchozím bodem mezi Znojmem (25km), Brnem (40km) a Rakouskem (30km).

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

Ozvěte se mi, budu se na Vás těšit na prohlídce

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme