Stavební pozemek se stodolou

Březník 50

1 500 000 Kč

VELIKOST

350m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize a DPH RK, včetně právního servisu

ENERGIE

Prodej stavebního pozemku 350m2.

Nabízíme prodej samostatného pozemku, na kterém se v současnosti nachází stodola. Nemovitost je samostatně přístupná z veřejné komunikace, veškeré sítě jsou na hranici nebo v blízké vzdálenosti (elektřina, voda, plyn, kanalizace, studna). V rámci stávajícího využití je nemovitost zachovalá bez nutnosti rekonstrukcí. Součástí stavení je i zděná místnost určená pro skladování a v minulosti využívána i pro bydlení. Přístup ke stodole je samostatný, z veřejně přístupné komunikace ve vlastnictví obce. Nemovitost se bude majetkově a geodeticky oddělovat od stávajícího rodinného domu. Dle územního plánu obce lze využít k bydlení venkovského charakteru, či drobnému podnikání.

V obci je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchod, sportovní oddíl, spolky, aj). Obec Březník se nachází 5km od Náměště nad Oslavou, 24 km od Třebíče a jízdou autem 35m do Brna.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme