Rodinný dům 112m2, pozemek 858m2, Znojmo

Leska Horní 1566/8, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

112m2

DISPOZICE

5+KK

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi zajímavý RD s jižně orientovanou zahradou a hezkým výhledem na Znojmo. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 5+kk a užitné ploše 112m2 , situovaný ve znojemské části Leska Horní.

Po vstupu do domu vejdeme do zádveří spojeného s chodbou, z níž se zleva vchází do technické místnosti, koupelny se sprchovým koutem a WC, dále do ložnice, komory a na konec do hlavní obytné místnosti, spojující jídelní a kuchyňský kout s obývacím pokojem. Zde je i velké francouzské okno se vstupem na terasu. Kuchyňská linka Vám poskytne dostatek pracovního i úložného prostoru a je plně vybavená spotřebiči. Z chodby se současně po schodišti dostaneme do horního patra s menší chodbičkou a se vstupy do koupelny (s vanou, sprchou a WC), dále do ložnice a dvou pokojů.
Terasa, napojená na obývací část v přízemí, umožňuje v zimním období instalaci polykarbonátových desek (aktuální foto) a tím prodlouží sezónu jejího využívání. Desky lze jednoduše sundat a užívat si od jara do podzimu nerušený výhled na údolí a Znojmo.

Dům, postavený v roce 2004, prošel v posledních letech postupnou rekonstrukcí. V roce 2021 byly dokončeny nové koupelny, rozvody vody, zateplení střechy a instalovány nové deskové radiátory.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s radiátory. Kromě nich nalezneme v přízemí i rozvod topení v podlaze (chodba + kuchyně s obývacím pokojem), v koupelnách jsou navíc topné žebříky. Další možností přitápění je i krb s masivní obestavbou, který kromě útulné atmosféry zajistí i příjemné sálavé teplo v chladných dnech. Ohřev TUV zajišťují primárně solární kolektory na střeše domu, doplněné o dohřev pomocí plynového kotle. Tato kombinace zaručuje velice nízké náklady.
Všechny výhledy z oken v domě směřují do zeleně a nabízí tak opravdu klid pro duši v dnešní uspěchané době.

Ze sítí je dům napojený na plyn a elektřinu. Voda je z vlastní vrtané studny (30m), odpady pak svedeny do jímky 6m3. Zahrada je oázou zeleně a vzrostlých ovocných stromů, nechybí ani záhony pro milovníky zahradničení. Ve spodní části zahrady jsou nádrže na dešťovku o objemu 6m3. Z nich je voda na zalévání rozvedena do zahrady. Současně je v zahradě i rozvod elektřiny.
Za automatickou bránou najdeme dostatek místa pro parkování 2 vozidel.

Aktuální zálohy na energie činí: elektřina 2.400,- Kč, plyn 2.000,- Kč.

 

Majitel nemovitosti si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

 

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma.

Neváhejte a domluvte si u nás termín prohlídky této nemovitosti. Jaro je již za dveřmi – co si ho ještě více užít třeba právě v této zahradě se spoustou zeleně.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme