Rodinný dům

Znojemská, Suchohrdly

4 990 000 Kč

VELIKOST

58m2

DISPOZICE

3+KK

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

V zastoupení investora Vám nabízíme ke koupi novostavbu nízkoenergetického RD o dispozici 3+kk s užitnou plochou 58m2. Dům stojí na pozemku o velikosti 347m2 na JZ okraji obce Suchohrdly u Znojma. Jedná se o moderní dvoupodlažní dřevostavbu s chytře využitým vnitřním prostorem.

Úsporu nákladů na provoz zaručují použité technologie při výstavbě jako např. 20cm obvodová stěna s minerální izolací a venkovním zateplením z EPS tloušťky 10cm, zateplená podlaha i strop, plastová okna s trojskly a podlahové teplovodní topení s tepelným čerpadlem ohřívající současně i TUV. K dispozici je i komín k případné instalaci krbových kamen.

V 1. NP nalezneme: zádveří, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelnu se sprchou a wc a dřevěné schodiště do patra.
2. NP zahrnuje: chodbu, samostatné WC s umyvadlem, dětský pokoj a ložnici s oddělenou šatnou.

Součástí je kompletní oplocení včetně branky a automatické pojezdové brány. Na pozemku bez problémů zaparkujete 2 vozidla.

Dům je aktuálně před dokončením a Vy tak máte ideální příležitost ovlivnit výslednou podobu interiéru podle svého vkusu. Jak by takový interiér v přízemí mohl na konec vypadat Vám představujeme v přiložené vizualizaci.

 

 

Dům lze financovat hypotečním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme.

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

Ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme na další dotazy, případně Vás vezmeme rovnou na prohlídku.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme