Rodinný dům Hodice

Hodice 37

4 000 000 Kč

VELIKOST

232m2

DISPOZICE

2 bytové jednotky 3+1

PROVIZE RK

+ provize a DPH RK, včetně právního servisu

ENERGIE

Investiční příležitost za atraktivní cenu! Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme koupi rodinného domu s rozsáhlým pozemkem v samotném centru obce Hodice. Jde o nepodsklepený zděný objekt se 2 podlažími.  V 1. NP je samostatná bytová jednotka s dispozicí 3+1, v 2. NP je samostatná bytová jednotka s dispozicí 3+1 s další možností využít půdního prostoru pro bydlení. Obě BJ mají samostatný vstup. Na RD stavebně navazuje zděný objekt (původně stáj) včetně garáže o zastavěné ploše 148m2. Součástí prodeje je i zděný přízemní objekt (stodola) v části podsklepený o zastavěné ploše 193m2, který stavebně uzavírá prostor dvora. Další část prodeje tvoří nádherný slunný pozemek s možností další výstavby určené k bydlení či využít pro jiné účely.

Velkou výhodu u této nemovitosti vidím v naprostém soukromí krásného uzavřeného dvora. Lze uvažovat i o možnosti využití nemovitosti v kombinaci rodinného bydlení s podnikáním (truhlářství, lehká řemeslná výroba, skladování, opravy vozidel atd.)

Dům je obyvatelný, ale interiér bude vyžadovat rekonstrukci. Tímto se vytváří ideální příležitost ovlivnit podobu interiérů dle Vašich představ. V přiložené vizualizaci si můžete prohlédnout návrh bytu v 1. NP.

 

 

Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit

Plyn, voda, odpady, elektřina

Ozvěte se nám, rádi Vám odpovíme na další dotazy, případně Vás vezmeme rovnou na prohlídku

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme