Rodinný dům 207m², pozemek 506 m², Lužice

U Staré šachty, Lužice

12 600 000 Kč

VELIKOST

207m², pozemek 506 m²

DISPOZICE

6+KK

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej novostavby rodinného domu 6+kk v Lužici u Hodonína. Dům je navržen ve vysokém standardu a skýtá vše, co moderní člověk ke spokojenému bydlení potřebuje.

Do domu vstoupíte přes prostorné zádveří, které otevírá vstup do velkolepého obývacího prostoru s kuchyní a jídelním prostorem (celkem téměř 65 m2). Obývací prostor je dostatečně prosvětlen velkým francouzským oknem táhnoucím se téměř přes celou stěnu, ze kterého je pohodlný vstup na plánovanou terasu s posezením a bazénem. V 1.NP dále naleznete první koupelnu se sprchovým koutem a WC a opět velkoryse řešenou garáž (27 m2), ze které se dostanete do domu suchou nohou. Z 1. NP podlaží vystoupáte po pohodlném schodišti do 2.NP, kde jsou další 3 pokoje, velká ložnice sousedící se šatnou a následně hned s druhou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly. V tomto patře je v jedné z místnosti možnost připojení na vodu, čili využití buď pro třetí koupelnu nebo kuchyňku apod. Cena zahrnuje vybavení koupelen sanitou a armaturami, obklady stěn velkoformátovými obklady v koupelnách, kompletní kuchyňskou linku na míru včetně spotřebičů, světla ve všech místnostech, podlahovou krytinu v obou patrech, dokončení venkovní fasády včetně finální barvy dle výběru nového majitele a instalaci čističky odpadních vod. Dům je vybaven technologií moderního vytápění – tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním a rekuperací s možností dochlazení (ohřev vody a topení již zapojeno).

Novostavba je ve stavu před kolaudací a současný majitel je připravený s kolaudací po vzájemné dohodě pomoci. Dům se nachází v klidné čtvrti s rychlým napojením na přípojku na dálnici D2 na Brno, 1 km od města Hodonín. Doporučujeme náročnějším klientům!

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme