Rodinný dům 200m², pozemek 2072m², Lesná

Lesná 19, okres Znojmo

4 780 000 Kč

VELIKOST

200 m², pozemek 2 072 m²

DISPOZICE

5+1

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

Zachovalá, hezká vesnická usedlost se zahradou, stodolou, sklepem a rozlehlým půdním prostorem v obci Lesná v srdci Národního parku Podyjí nedaleko Vranovské přehrady. To může být Vaše nové útočiště a místo odpočinku. Ve výhradním zastoupení majitelů zprostředkujeme prodej této rozlehlé nemovitosti.

V obytné části naleznete 4 místnosti, 1 další velkou místnost s kuchyní a další samostatnou kuchyň, koupelnu s WC a spíž. V hospodářské části objevíte dále technickou místnost s kotelnou, zabijačkovou místnost, garáž, dílnu a na druhé straně dvora chlívky. Celý dvůr uzavírá průchod stodolou do rozlehlé zahrady. Stodola a i celá nemovitost jsou ve velmi dobrém stavu a do nedávné doby obývané. Celková plocha pozemku je 2072 m2. Na zahradě s rozlohou 1124 m2 najdete rodící ovocné stromy višeň, třešeň, meruňku a další a zeleninovou zahrádku se skleníkem. Dům je vytápěn kombinací plynu a tuhými palivy, vše funkční. Útulný rámec vesnické pohody dokreslují krásná kuchyňská kamna umístěná ve velké kuchyni. Nemovitost je napojena na elektriku, plyn a obecní kanalizaci. Pitnou vodu odebírali majitelé z vlastní kamenné studny 9 m hluboké. Přípojka na obecní vodovod je před domem.

Obec Lesná se nachází 5 km od Vranova nad Dyjí, 15 km od Znojma. Většinu občanské vybavenosti nalezne v blízké Šumné. Pokud hledáte chalupu nebo i bydlení s možností hospodaření tak neváhejte!

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce, nabídková cena je včetně provize a právních služeb.

Ráda Vás provedu tuto zajímavou nemovitostí na osobní prohlídce.

Bc. Leona Kaiblinger Poloprudská, +420 723 916 692, kaiblinger@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme