Rodinný dům

Mělčany u Ivančic

Info v RK

VELIKOST

205m2, pozemek 1135m2

DISPOZICE

4+KK

PROVIZE RK

ENERGIE

Unikátní příležitost – exkluzivně Vám nabízíme prodej nádherného samostatně stojícího rodinného domu 4+KK s velkou dvojgaráží a nadstandardním pozemkem. RD se nachází v obci Mělčany v okrese Brno-venkov s dostupnou vzdáleností 17 minut do Brna autem.
RD je připraven k okamžitému nastěhování a nabízí plně vybavenou kuchyňskou linku, která je zahrnuta v kupní ceně. Jde o podsklepený dvoupodlažní RD s podlahovou plochou 205m2 a pozemkem o velikosti 1135m2.
Přízemí – vodorovné konstrukce zděné (tl. 45 cm), prostorná dvojgaráž se 3 technickými místnostmi.
1. Poschodí – vodorovné konstrukce YTONG (tl. 40 cm), obývací pokoj, kuchyň, koupelna + wc, vstup na terasu.
2. Poschodí – tři pokoje, koupelna + wc, balkon.
Bohaté vnitřní dispozice jsou kompletně propojené vnitřním schodištěm, okna jsou dřevěná s vakuovaným dvojsklem včetně sítí proti hmyzu, podlahové krytiny jsou ve variantě keramické nebo plovoucí laminátové. Střecha je sedlová a pokryta pálenými taškami.

Venkovní prostory nabízí dostatek místa pro parkování, na pozemku je navíc vybudována garáž pro úschovu zemědělské techniky. Součástí pozemku je pergola se zastřešením, automaticky ovládaná brána a oplocení pozemku.

Pozemek je opticky rozdělen na dvě části, možné využití jako další stavební parcela (cca 600m2) pro výstavbu.

Napojení na inž. sítě – elektro, voda, kanalizace, plyn. Přístupová komunikace – standardní asfaltová komunikace, vlastnictví obce.

Tento nádherný dům s dostatečně velkým pozemkem se nachází v malebné obci Mělčany, v těsné blízkosti Brna. Je určen pro rodinu, která hledá krásnou přírodu (hranice pozemku jsou obklopeny vzrostlými stromy), v těsné blízkosti Brna, ale nechce žít v ruchu velkoměsta.
V obci je mateřská školka a fungují zde pravidelné autobusové spoje.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme