Prodej obchodního prostoru

Jarošova, Znojmo

10 804 500 Kč

VELIKOST

216m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

+ provize a DPH RK, včetně právního servisu

ENERGIE

ulice Jarošova, Znojmo, nebytový prostor 216m2, novostavba Rezidence Kosmákova, cena 10.804.500,- Kč bez DPH.

Hledáte pro svůj podnikatelský záměr větší prostory na frekventovaném místě? Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi jedinečný nebytový prostor o ploše 216m2 v lukrativní novostavbě Rezidence Kosmákova.
Využijte potenciál místa, kde bude moci denně oslovit stovky možných klientů/zákazníků a to jak díky přítomnosti České spořitelny, tak i díky lékařům, stomatologům a dalším službám, které budou s tímto prostorem bezprostředně sousedit. V rezidenci se dále nachází 51 bytů s jejich obyvateli/ Vašimi dalšími možnými zákazníky.

Jde o jeden ze dvou posledních nebytových prostorů v dokončovaném projektu. Nabízí se využití především v oblasti lehčí gastronomie, k čemuž byl tento prostor i plánován. Ideální provozovna typu Fresh bistro, bageterie, saláty atd.

Nabízená provozovna má 6 velkých oken a samostatný vstup, směřující ke Kauflandu. I toto je velký potenciál, jak oslovit další možné zákazníky.
Plánovaný termín dokončení je začátek roku 2023. Využijte proto jedinečné příležitosti zasáhnout do finální podoby interiéru ještě před jeho dokončením a vytvořte si zde vlastní podnikatelský záměr podle Vašich představ. Je možné dokoupit i 2 parkovací stání.

V případě zájmu o pronájem by se cena odvíjela od náročnosti vnitřních úprav.

Prodejní cena 10.804.500,- Kč bez DPH.

Ozvěte se nám a domluvte si prohlídku tohoto zajímavého projektu. Zbývají poslední 2 nebytové prostory!!!

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme