Prodej bytu 2+1 47m2 Březinova, Jihlava

Březinova 4043/115, Jihlava

2 545 200 Kč

VELIKOST

47m2

DISPOZICE

2+1

PROVIZE RK

Cena je včetně provize RK a právních služeb

ENERGIE

Nabízíme prodej bytové jednotky 2+1 na adrese Březinova 115, Jihlava. Bytová jednotka má 47m2 a nachází se v 2.NP bytového domu s orientací SV. K bytu přísluší samostatný sklep a společné prostory (kolárna). Okna jsou plastová, podlahy kombinace keramické dlažby s linem, dveře dřevěné. Předmětem prodeje je příslušenství pevně spojené s bytem (kuchyň). Topení ústřední (Jihlavské teplárny), elektřina – samostatný elektroměr, voda – samostatný vodoměr, veřejná kanalizace, plyn – samostatný plynoměr. Bytový dům je po úspěšné revitalizaci – PENB-B (velmi úsporné). Má kvalitně zateplenou fasádu, v domě jsou dva výtahy (bezbariérové přístup), parkování je umožněno na veřejném parkovišti před domem.

Náklady za bydlení výši 4 350/měsíčně (vytápění záloha 1195Kč/m, voda záloha 400Kč/m, zbytek tvoří fond oprav + ostatní poplatky za společné prostory), elektřina za bytovou jednotku – individuálně s dodavatelem služeb.

Jde o útulný, slunný byt nabízející klid, soukromí a dostatečný prostor pro bydlení. Okolí bytového domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (trolej/bus, škola, školka, škola, obchody, zdravotnické středisko, dětská hřiště, cyklostezka, služby) a krásnou přírodu díky lesoparku Heulos.

PENB – B. (velmi úsporné).

Buďte mezi prvními a objednejte si prohlídku!

Ing. Pavel Vetchý, 603 841 123, vetchy@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme