Obchodně komerční prostor

Jana Masaryka 1665/10, Jihlava

Info v RK

VELIKOST

Penzion 690m2, Pozemek 676m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

Na vyžádání u RK

ENERGIE

Hledáte zajímavou investiční příležitost v samém srdci historického centra Jihlavy? Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme krásný zavedený penzion s restaurací (restaurace je ve fázi rekonstrukce).

Nemovitost o užitné ploše cca 690m2, stojící na vlastním pozemku 676m2, se nachází v centru Jihlavy na ulici Jana Masaryka v blízkosti frekventovaného průjezdu městem. Nabízí tak potenciál, jak oslovit případné hosty a dát o sobě vědět.

Aktuálně je v provozu úspěšně fungující penzion ve 2. a 3.NP, nabízející ubytování v osmi pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Přízemí nabízí hlavní vchod s recepcí a schodištěm do horních pater a dále i vstup do restaurace, která je nyní ve fázi kompletní rekonstrukce. Pro budoucí restauraci jsou k dispozici rozlehlé prostory, zahrnující hlavní místnost s barem, oddělený salonek a vstup do zahrady. Po schodišti vedle baru se dostaneme dolů do 1.PP, kde jsou připraveny toalety pro hosty, zázemí pro zaměstnance se šatnou a sprchou, prostorná kuchyně pro restauraci s výtahovou šachtou k distribuci jídel a na konec dostatek skladovacího prostoru v šesti skladech.

Topení i ohřev TUV zajišťují pro celý objekt plynové kotle.

Součástí nabídky je i nově vybudovaná stylová zahrada, kde najdete nespočet zákoutí pro příjemný odpočinek u kávy, případně pro posezení s přáteli. Majitel v zahradě vybudoval síť vodních prvků s potůčky a vzájemně propojenými jezírky, které přispívají k neopakovatelnému pocitu pohody, který tu zažijete. V zahradě naleznete i stylový sklípek pro posezení u dobrého vína.

Nabízený penzion s restaurací obklopuje v přední i v zadní části park a je i díky tomu u hostů oblíbený pro dostatek okolní zeleně.

Celkově jde o velice zajímavou nabídku s velkým potenciálem. Vzhledem k probíhající rekonstrukci si lze přízemí s restaurací a zázemím dotvořit dle vlastních potřeb, zároveň majitel nabízí možnost kompletního dokončení. Zavedený penzion Vám bude generovat zisk i v průběhu rekonstrukce. Poloha v centru u frekventované ulice současně nabízí dostatek příležitostí, jak oslovit další hosty.

Více o této unikátní příležitosti Vám rádi sdělíme telefonicky, případně při osobním setkání na prohlídce. Neváhejte proto a domluvte si s námi termín prohlídky.

Ing. Pavel Vetchý

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme