Obchodně komerční prostor, Brtnice

Legionářská 221, Brtnice

6 699 000,-Kč

VELIKOST

DISPOZICE

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

Skvělá příležitost pro podnikání v kombinaci s bydlením v centru Brtnice!

Návratnost investice 5,5 roku!

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme prodej zaběhlého a dobře fungujícího obchodu se smíšením zbožím s možností dalšího rozšíření o velký půdní prostor pro účely bydlení.

Přízemí je rozděleno na obchodní veřejné prostory určené pro zákazníky (obchod) včetně zázemí, které tvoří 2 samostatné místnosti aktuálně využívané jako kanceláře a skladové prostory včetně kuchyňky s příslušenstvím. V zázemí je samostatné WC, přízemí má podlahovou plochu cca 190m2.  Půdní prostory mají samostatný – nezávislý vstup z domu a nabízí velkorysý prostor o podlahové ploše cca 190m2. Do půdního prostoru jsou vytažené veškeré rozvody pro účely vybudování bytové jednotky. Nemovitost dále nabízí i využití dvorku s výměrou 50m2. V domě jsou dřevěná okna, kombinace podlahových krytin tvoří keramická dlažba + koberec, dveře jsou dřevěné. Dům je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci, internet, vytápění – tepelným čerpadlem.

Předmětem prodeje je pevně spjaté vybavení nemovitosti, v obchodě zůstávají všechny regály včetně prodejního pultu, v zázemí zůstávají sedací soupravy + převážná část nábytku. Po dohodě lze převzít zboží v obchodě s výraznou slevou a pokračovat v zaběhlém podnikání a dobré značce na frekventovaném místě v Brtnici.

Okolí domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (bus, škola, školka, obchody, zdravotnická střediska, dětská hřiště, cyklostezka, služby).

K dispozici – min. do 2 měsíců od převodu

PEEB: vzhledem k absenci G

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme