Nebytová jednotka

Tyršova, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

119m2

DISPOZICE

4+KK

PROVIZE RK

+ provize realitní kanceláři (včetně právního servisu)

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám naše realitní kancelář nabízí ke koupi nebytovou jednotku 119 m2 s luxusní terasou 160 m2 ve zrekonstruovaném areálu na ulici Tyršova ve Znojmě.
Jednotka je umístěna ve 3. nadzemním podlaží domu, ve kterém jsou převážně kancelářské a obchodní prostory. Může být tedy využita jako nebytový prostor pro reprezentativní sídlo firmy, případně je možné jednotku rekolaudovat a vytvořit si zde krásný bytový prostor dle vlastních představ.
Součástí prodeje je i vyhrazené parkovací stání přímo v areálu, přístupné přes dálkově ovládanou bránu.

Při vstupu do nabízené jednotky se dostáváme přímo do krásného otevřeného prostoru, prosvětleného spoustou velkých oken. Po pravé straně se v případě využití pro bydlení nabízí možnost vytvoření kuchyňského koutu. Rozvody jsou zde připraveny.
Vpravo od vstupu se vchází do chodby, z níž je vlevo přístupné samostatné WC s umývátkem a luxusní dlažbou a obkladem stěn. Dále pokračujeme do otevřeného prostoru, ve kterém je umístěn sprchový kout a malá kuchyňka. Ve variantě pro bydlení ideální místo pro vybudování koupelny. Za touto kuchyňkou je pak samostatný pokoj, dnes využívaný jako soukromá kancelář.

To hlavní nás ale čeká venku, při průchodu přes velké posuvné francouzské dveře z hlavní místnosti. Krásná slunná terasa o nadstandartní velikosti 160 m2, kompletně obložená terasovými prkny. Kromě nepřeberných možností jejího využití v podobě instalace výřivky, solární sprchy, grilu, herny pro děti atd. ji jistě ocení i milovníci zeleně, neboť je zde dostatek vestavných záhonů s okrasnými travinami.
Terasa je osvětlená světly, která zpříjemní večerní posezení. Jsou zde instalovány po obvodu i elektrické zásuvky a dva výstupy vody. Jednak kohout na fasádě vlevo u vstupu a dále pak i v zadní části terasy zabudované napojení na hadici např. pro zalévání. Nad vstupem na terasu je připravená elektrika pro případnou instalaci markýzy.

Vytápění jednotky je zajištěno plynovým kotlem s rozvodem vody podlahovým topením. Příjemné klima v interiéru udržují elektrické předokenní žaluzie spolu se stropní klimatizací.

Poloha nabízí kupujícímu velmi rychlou dostupnost do centra města, současně však i možnost klidného bydlení s rychlým dosahem nákupních možností i veškerého občanského vybavení.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl prodávajícím dodán, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Průkaz energetické náročnosti budovy se nyní zpracovává, proto uvádíme zatím třídu „G“. Po zpracování bude aktualizováno.

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme