Moderní vila Španělsko

Sierra Cortina, Španělsko

Info o ceně u RK

VELIKOST

372m2

DISPOZICE

PROVIZE RK

ENERGIE

Tato vila má nejlepší výhled na luxusní urbanizaci v Sierra Cortina, zcela bez překážek díky tomu, že přímo před ní nestojí žádné domy, ani by se nikdy nedaly postavit. Můžete si užít celý záliv od Benidormu až po Alicante.

Vila je postavena v moderním stylu o velikosti cca 372m² na velkém pozemku 1206m². Má nepřekonatelnou orientaci a klid. Tím, že se pozemek nachází na nejvyšším stupni urbanizace, má spolu s chytře řešenou zahradou dostatek soukromí.

Pozemek má samostatný vjezd, který umožňuje přístup k parkovacímu stání pro dvě auta. Odtud se dostanete do domu po schodech nahoru. Dále je zde příprava na výtah a dům bude dodán včetně výtahu.

Jakmile vstoupíte na pozemek, hned vidíte LED osvětlení, které večer navodí příjemnou atmosféru. Na první úrovni zahrady uvidíte ovocné stromy a jakmile se dostanete do horní úrovně zahrady, první věc, kterou si pomyslíte, je ‚jak neuvěřitelně krásný výhled‘. Zahrada je prostorná s extra dlouhým bazénem 12 metrů se slanou vodou včetně nekonečného přelivu pro luxusní vzhled.

Velká okna obklopují dům, dávají kontinuitu do zahrady a prostorný pocit se spoustou světla. Do obývacího pokoje lze vstoupit posuvnými dveřmi.

Dům je prostorně dispozičně řešen přes velké otevřené prostory. V přízemí vily je velký obývací pokoj a ložnice. Obytný prostor má 1 sloup, který vytváří jemné oddělení mezi otevřenou kuchyní a obývací částí.

Americká kuchyně je plně vybavena spotřebiči Bosch a mramorovou pracovní deskou.

V prvním patře jsou 2 ložnice s koupelnou a hlavní ložnice, která má vlastní koupelnu a velkou šatnu. Všechny ložnice v tomto patře mají přístup na balkon s krásným výhledem na moře.

Klima všech místností lze funkčně přizpůsobit každé potřebě. V obývacím pokoji je navíc plynový krb, který se snadno ovládá a dodává mu atraktivní charakter.

Dům má solární panely, díky čemuž je dům z 90% soběstačný, který lze i převzít.

Pokud hledáte exkluzivní vilu s úžasnými výhledy, které jinde nenajdete, ideální polohu a orientaci, pak máte jedinečnou příležitost.“

Filip Horák

Ing. Filip Horák, 778727878, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme