Chata s vlastním pozemkem 217m2 , Batelov

Batelov č.ev. 34

3 208 013 Kč

VELIKOST

DISPOZICE

PROVIZE RK

Cena je včetně provize RK a právních služeb

ENERGIE

V exklusivním zastoupení nabízíme prodej chaty v rekreační oblasti v Batelově. Jde o kompletně zrekonstruovanou chatu s vlastním pozemkem. Nemovitost je zděná (nepodsklepená) v kombinaci s dřevěnou konstrukcí. 1. PP. nabízí společenskou místnost s koupelnou (sprchový kout), samostatným wc a technickým zázemím. 1.NP nabízí obývací pokoj s dominantním krbem, jídelnu, samostatnou vybavenou kuchyň (lednička, mikrovlnka, elektrický sporák, kombinovaný vařič s troubou). Ve 2. NP jsou dvě samostatné místnosti určené jako ložnice. Nemovitost má obytné podkroví (1.místnost).

Celá nemovitost si prošla průběžnou, vkusnou a nákladnou rekonstrukcí, v současné době je připravena k předání. Nemovitost má novou střechu (2022, krytina satjam), nový komín (2022), rekonstrukce koupelny se sprchovým koutem v 1 PP. (2023),  kompletní nové omítky v 1.PP (2023),  došlo k zateplení severní části chaty (2023, polystyren 10cm),  vybroušení a nový nátěr exteriéru chaty (2023), nové oplechování vrat + štítových oken (2023), nové opláštění zahradního domku s podezdívkou (2023), nové oplocení severní části pozemku (2022) a další. Podlahové krytiny jsou dřevěné v kombinaci s dlažbou, okna dřevěná, stropy kombinace beton se dřevem. Veškeré vybavení včetně příslušenství (kuchyně, ozdobné prvky na stěnách, nábytek…) zůstávají a jsou již zahrnuty v kupní ceně.

Tuto exklusivní chatu obklopuje pozemek s výměrou 217m2, který bude ve výhradním vlastnictví nového majitele a nabízí příjemné posezení u kamenného krbu. Parkování je zajištěno bezproblémově přímo před chatou, dostupnost je zajištěna přes asfaltovou cestu.

Chata je určena pro milovníky přírody, okolní prostředí tvoří příroda s unikátním výhledem (lesy, louky).

Sítě: elektřina, voda – vlastní studna, wifi, satelit, kanalizace – septik, plyn – není

Možnost odpočtu 21% DPH

Neváhejte využít této příležitosti a rezervujte si prohlídku přímo u makléře!

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme