Bytová jednotka

Bratří Čapků 378/4, Brno

8 500 000 Kč

VELIKOST

105m2

DISPOZICE

3+1

PROVIZE RK

Včetně provize RK a právních služeb

ENERGIE

Záloha na elektřinu: 2 920,- Kč, záloha na plyn: 4 580,- Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi prostorný byt o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 100 m2. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se v 1. NP cihlového domu na ul. bratří Čapků, Brno – Veveří.
Po vstupu do bytu vejdeme ve velkorysé čtvercové předsíně z níž se vstupuje do všech místností v bytě. Díky své velikosti nabízí dostatek úložného prostoru a nepůsobí nijak stísněně. Zleva od vchodu se nachází ložnice, následuje obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC, spíž, dětský pokoj a vpravo od vchodu pak jako poslední kuchyň se vstupem na balkón.

Nabízený byt je v původním udržovaném stavu. Rekonstruovány byly rozvody vody, plynu, odpady a dále topení a ohřev TUV v koupelně. Po rekonstrukci je i podlaha v předsíni. Okna v bytě jsou částečně vyměněna. Do vnitrobloku směřující dětský pokoj má plastové okno, kuchyň pak balkonové dveře z europrofilu. Ložnice a obývací pokoj mají celkem 3 okna do ulice a jsou původní, kastlová modřínová. K zastínění jsou instalovány rolety.Podlahy: v kuchyni a předsíni byla provedena výměna podlahy za dřevotřískový záklop a jako krytina nalepen vinyl. V pokojích jsou bukové lakované parkety, koupelna a WC má epoxidovou podlahovou stěrku. V koupelně je na podlaze instalována i vpusť pro odvedení případné vody na podlaze.

Topení: zajištěno plynovým kondenzačním kotlem Junkers Cerapur Acu s vlastním zásobníkem na akumulaci teplé vody pro topení do radiátorů. Tento kotel současně ohřívá i TUV v koupelně. V kuchyni zajišťuje ohřev TUV zánovní elektrický ohřívač se zásobníkem na 10 litrů.

Díky velikosti pokojů a výšce stropu 3,2 m působí byt opravdu vzdušným dojmem. Součástí bytu je již zmíněný balkón 2,5 m2 a dva sklepy v suterénu 9 + 5 m2.V celém domě byly vyměněny rozvody vody, plynu a odpady.

Mezi hlavní výhody tohoto bytu patří jednoznačně lokalita u centra města. V okolí domu najdete spoustu restaurací a kaváren, poštu, supermarkety, lékaře, VUT Brno atd. Doslova pár kroků je odsud Kraví hora a Špilberk. Zastávky MHD jsou rovněž v bezprostřední blízkosti.Bezproblémové je i parkování na modrých zónách v okolí (200,- Kč pro rezidenty na rok).

V domě je pouze 5 bytových jednotek, vlastní SVJ není zatíženo žádným úvěrem. Ve fondu SVJ je pro tento byt připraveno 48 600,- Kč jako podpora pro případnou výměnu oken v bytě.

Kromě vlastního bydlení se nabízí i možnost byt upravit jako nájemní bydlení a využít tak potenciál vysokých škol v okolí. K tomuto nahrává i skvělá dispozice bytu. Obytné pokoje nejsou průchozí a společné zázemí je přístupné z centrální předsíně uprostřed bytu.

Aktuální měsíční zálohy na energie 5ti členné rodiny:
Záloha na elektřinu: 2 920,- Kč
Záloha na plyn: 4 580,- Kč

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl dodán, proto uvádíme zatím třídu „G“.

Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit vyšší nabídku.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme