Bytová jednotka

Křižíkova 5884/17d, Jihlava

Info v RK

VELIKOST

byt 84m2 balkon 8,5m2

DISPOZICE

3+KK

PROVIZE RK

+ provize RK (právní servis v ceně)

ENERGIE

Unikátní příležitost na jedinečném místě Jihlavy – Jihlavské Benátky! Prodej slunné a prostorné novostavby bytu 3+KK na nejvyhledávanější adrese v těsné blízkosti centra s kompletní občanskou vybaveností. Byt je úplně nový, v osobním vlastnictví a nachází v 1.NP. Nabízí podlahovou plochu 84m2, součástí je prostorný balkon 8,50m2 s výhledem do krásné přírody. Nemovitost díky své dispozici nabízí  bezbariérový přístup. Byt má centrální plynové vytápění (dálkový odpočet skutečné spotřeby), rozvody elektřiny, vody, odpadů, STA + internetu. Podlahy – kombinace dlažby a linolea, okna a balkonové dveře – plastový šestikomorový systém. K bytu je možnost využít privátního parkovacího stání a dokoupit sklep dle výběru (cena 4000Kč za 1m2).

Byt je součástí překrásného a architektonicky citlivě realizovaného projektu komplexu čtyř bytových domů obklopených zelení. V těsné blízkosti protéká řeka Jihlávka, která dotváří atmosféru. Na dosah je dopravní hřiště a nemovitost díky své poloze nabízí jedinečnou a nadstandardní kvalitu bydlení. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí chůzí pěšky do 10 minut (škola, školka, obchody, služby, lékař, dětské hřiště, zoo, aj.). Projekt byl budován ve stylu nízkoenergetických standardů (energetický štítek B) s cílem využít možnosti bydlení v samotném srdci historické Jihlavy a zároveň v lokalitě s vysokou mírou zeleně, sportovních a odpočinkových aktivit. Lze využít financování hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme.

Využijte této mimořádné nabídky a přijďte na prohlídku.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme