Bytová jednotka 1+kk Hrušovany

Nerudova, Hrušovany n/Jevišovkou

2 225 300 Kč

VELIKOST

33,3m2

DISPOZICE

1+KK

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

V zastoupení majitele Vám představujeme projekt výstavby nových bytových domů v Hrušovanech nad Jevišovkou – Rezidenci Zahrada. Zahájili jsme výstavbu II. etapy, kde máme v nabídce byty 1+kk, 2+kk, 2+1 a 3+1. Každý byt bude mít k dispozici vyhrazené parkovací stání. Aktuálně dokončovaná I. etapa tohoto projektu je již úspěšně vyprodaná.
Pokud hledáte byt pro vlastní bydlení, případně jako investiční příležitost, pojďte si s námi prohlédnout tento zajímavý projekt.

Představujeme Vám byt o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 33,3m2:

Zádveří + šatna – 7,8m2
Obývací pokoj + KK – 20,3m2
Koupelna s wc – 5,2m2

 

 

 

 

Topení je elektrické podlahové s digitální regulací jednotlivých místností, v koupelně najdeme navíc topný žebřík. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler. Byt je dále vybaven klimatizací s možností topení a na jižní straně i předokenními žaluziemi. K bytu náleží i vyhrazené parkovací stání a je možné využívat i společnou sklepní kóji v suterénu domu.

Jedná se o moderní bytový dům, splňující současné požadavky na kvalitní a energeticky úsporné bydlení. Třída energetické náročnosti budovy splňuje nejvyšší kategorii „A“.

Po dokončení II. etapy bytových domů bude ze strany města v nádvoří atria vytvořena zelená odpočinková zóna s dětským hřištěm.

Rezidence Zahrada se nachází v klidné části městečka Hrušovany nad Jevišovkou, nedaleko jejího centra. Díky umístění mimo hlavní komunikace Vás nebude rušit hluk dopravy, přesto se ale do pár minut pohodlně dostanete např. na BUS, k lékaři, na úřad atd. Obec má výbornou polohu pro dojíždějící jak směrem na Znojmo, Brno, Mikulov, tak i do pár kilometrů vzdáleného Rakouska. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, několik restaurací a obchodů, čerpací stanici, vyžití na sportovištích pro velké i malé a krytý bazén.

Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky, případně při osobním setkání. Zajistíme veškeré právní služby, hypotéku, pojištění, případně i prodej Vaší stávající nemovitosti.

Neváhejte nás proto kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme