Bytová jednotka

Tyršova, Znojmo

8 200 000 Kč

VELIKOST

127m2

DISPOZICE

3+kk,

PROVIZE RK

+ provize realitní kanceláři (včetně právního servisu)

ENERGIE

Naše realitní kancelář Vám ve výhradním zastoupení majitele nabízí ke koupi velkorysý prostor o velikosti 127 m2 v kompletně zrekonstruovaném areálu na ulici Tyršova ve Znojmě.

Prostor, aktuálně využívaný jako kancelář, lze jednoduše rekolaudovat a vytvořit si zde luxusní byt dle vlastních představ. Vzhledem k velikosti hlavní místnosti lze uvažovat o finální dispozici 3-4+kk, kdy jednotlivé místnosti budou stále dostatečně dimenzované. Nabízená jednotka je umístěna ve 2. nadzemním podlaží domu, ve kterém jsou převážně kancelářské a obchodní prostory.

Součástí prodeje je i vyhrazené parkovací stání přímo v areálu, přístupné přes dálkově ovládanou bránu.

Při vstupu do nabízené jednotky vejdeme do chodby, z níž jsou zprava přístupná dvě samostatná WC s umyvadly (řešené jako dámské + pánské) a dále pak oddělená kuchyňka, která by v případě řešení jako bytový prostor našla využití jako nová koupelna.

Z chodby již vstoupíme přímo do hlavního prostoru, který je aktuálně koncipován jako „open space“. V případě využití k bydlení se zde nabízí možnost vybudovat kuchyňský kout (rozvody jsou připraveny) spolu s dalšími obytnými pokoji.

Velmi příjemně v tomto prostoru působí obložení z cihel a betonové stropy, což mu dodává charakteristický industriální ráz a díky velkým oknům je současně i dostatečně vzdušný a světlý.

Příjemné klima zde zajišťují předokenní rolety a klimatizace.

Dispozice jednotky:

chodba – 9,8 m2

WC 1 – 4,9 m2

WC 2 – 6,3 m2

kuchyňka – 6,6 m2

kancelář – 99,7m2

Poloha nabízí kupujícímu velmi rychlou dostupnost do centra města, současně však i možnost klidného bydlení s rychlým dosahem nákupních možností i veškerého občanského vybavení.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl prodávajícím dodán, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Ing. Lenka Přibylová, 724689655, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme