Bytová jednotka

Smutného 3828/2, 669 02 Znojmo

Info v RK

VELIKOST

byt 67m2, terasa 87,5m2

DISPOZICE

3+KK

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme ke koupi velmi pěkný byt ve vyhledávané lokalitě Mansberk.
Byt je dispozičně řešený jako 3+kk o celkové podlahové ploše 67 m2. Velkou předností tohoto bytu je krásná terasa o výměře 87,5m2 a vyhrazené parkovací stání.
Nabízený byt se nachází v 1. a 2.NP a disponuje samostatným vchodem pouze pro daný byt.

Po vstupu do bytu v přízemí vejdeme do prostorného zádveří, které přímo vybízí k vybudování úložných prostor. Odsud se po schodišti dostaneme do 1. patra, kde vejdeme do hlavní obytné místnosti. Ta spojuje obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Kromě kuchyňské linky s vestavnými spotřebiči zde nalezneme i velké francouzské okno se vstupem na terasu. Ta na ploše 87,5m2 nabízí dostatek prostoru pro posezení s rodinou, grilování, instalaci dětských herních prvků a současně je zde i dost místa pro milovníky květin a zahradničení. Část terasy je zatravněná a umožňuje zde např. vybudovat malou zahrádku. Díky přítomnosti vodovodního kohoutu na terase zde může nalézt místo i solární sprcha, nebo příjemná relaxační vířivka. Na terase je rovněž instalovaná markýza.
Z obývacího pokoje dále vejdeme do menší chodby, ž níž se vchází do koupelny s vanou a na samostatné WC. Zde je umístěný plynový kotel a pračka. Jako poslední místnosti zmíníme 2 stejné pokoje s vestavnými skříněmi, určené pro ložnici a dětský pokoj.

Byt se prodává nezařízený, tak jak je zobrazen na fotografiích. Součástí je pouze vybavená kuchyňská linka. Vytápění a ohřev TUV zajišťuje plynový kotel společně s deskovými radiátory, v koupelně je instalovaný topný žebřík.

K bytu náleží i kóje o velikosti 5,6 m2, která se nachází hned naproti vstupu do bytu. Nabízí tak možnost uskladnění kol, koloběžky, kočárku atd. již před vstupem do nemovitosti.
Vyhrazené parkování pro daný byt o velikosti 13m2 je k dispozici hned u nemovitosti.

Jde o moderní, příjemný a slunný byt, který je připravený k okamžitému nastěhování. Výhodou je i zmíněná terasa a parkovací stání.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl prodávajícím dodán, uvádíme proto zatím třídu „G“.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme