Bytová jednotka

Mariánské náměstí 979/8, Znojmo

Info v RK

VELIKOST

byt 32m2, terasa 8m2

DISPOZICE

1+KK

PROVIZE RK

+ provize a DPH realitní kanceláři, včetně právního servisu

ENERGIE

1961 Kč + elektřina

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout zajímavý byt 1+kk o výměře 32,2m2 s terasou 8m2. Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve 4. NP historické budovy na Mariánském náměstí v centru Znojma. Budova je po rekonstrukci a kromě bezbariérového vstupu nabízí nově i výtah až k tomuto bytu.
Vzhledem k velikosti bytu, lokalitě a nízkým nákladům na bydlení jde o ideální příležitost na investiční byt, případně jako startovní bydlení.

Vlastní byt je v původním udržovaném stavu a nevyžaduje aktuálně investice. Po vstupu do bytu vejdeme do chodby z níž se vpravo dostaneme do koupelny se sprchovým koutem a wc. Vlevo od vstupu pak z chodby vejdeme do hlavní obytné místnosti. Kromě kuchyňského koutu zde najdeme i obývací pokoj se vstupem na terasu. Díky umístění v posledním 4. patře nabízí tento byt z terasy krásný výhled směrem na Mariánské náměstí, Dolní park a dále na historické centrum.
Byt je již dlouhodobě pronajatý jedinou nájemkyní a nabízí tak výbornou příležitost stabilní investice s výnosem blížícím se 5%.

Aktuální měsíční náklady činí 1961,- Kč + zálohy na elektřinu. Byt je vytápěn centrálním plynovým kotlem pro celé patro s vlastním měřením spotřeby.
Parkování je možné na přilehlých ulicích, případně přímo před domem.

Lokalita disponuje výbornou občanskou vybaveností. Díky umístění v centru Znojma se do pár minut pěšky dostanete na zastávku MHD, na nádraží, do kina, divadla, k lékaři, do supermarketu, případně i do historického centra města. V okolí naleznete i několik restaurací a kaváren a taky dostatek zeleně v podobě znojemských parků, které vidíte přímo z terasy.

Průkaz energetické náročnosti budovy nám nebyl aktuálně dodán, proto uvádíme zatím třídu „G“. Po doložení bude aktualizováno.

Pro bližší informace a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Stanislav Horák, 737205131, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme