Bytová jednotka 2+1 Hrušovany

Nerudova, Hrušovany n/Jevišovkou

3 994 000 Kč

VELIKOST

66,6

DISPOZICE

2+1

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

V zastoupení majitele Vám představujeme projekt výstavby nových bytových domů v Hrušovanech nad Jevišovkou – Rezidenci Zahrada. Zahájili jsme výstavbu II. etapy, kde máme v nabídce byty 1+kk, 2+kk, 2+1 a 3+1. Téměř všechny byty disponují prostornou lodžií a zděnou sklepní kójí. Každý byt bude mít navíc k dispozici vyhrazené parkovací stání. Aktuálně dokončovaná I. etapa tohoto projektu je již úspěšně vyprodaná.
Pokud hledáte byt pro vlastní bydlení, případně jako investiční příležitost, pojďte si s námi prohlédnout tento zajímavý projekt.

Představujeme Vám byt o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 66,6m2 a lodžií 7,5m2:

Chodba – 7,5m2
Šatna – 1,7m2
Obývací pokoj – 21,5m2
Kuchyň – 12m2
Spíž – 2,4m2
Ložnice – 14,9m2
Koupelna – 5m2
WC – 1,6m2

 

 

 

 

Topení je elektrické podlahové s digitální regulací jednotlivých místností, v koupelně navíc topný žebřík. Ohřev TUV zajišťuje bojler umístěný v komoře/spíži. Byt je dále vybaven klimatizací a na jižní straně i předokenními žaluziemi. K bytu náleží zděná sklepní kóje (4m2) a vyhrazené parkovací stání.

Jedná se o moderní bytový dům, splňující současné požadavky na kvalitní a energeticky úsporné bydlení. Třída energetické náročnosti budovy splňuje nejvyšší kategorii „A“. V pravé části přízemí je k dispozici zázemí pro jednotlivé bytové jednotky v podobě zděných kójí a společná kočárkárna. Součástí společného prostoru je i úklidová místnost s výlevkou.

Po dokončení II. etapy bytových domů bude ze strany města v nádvoří atria vytvořena zelená odpočinková zóna s dětským hřištěm.

Rezidence Zahrada se nachází v klidné části městečka Hrušovany nad Jevišovkou, nedaleko jejího centra. Díky umístění mimo hlavní komunikace Vás nebude rušit hluk dopravy, přesto se ale do pár minut pohodlně dostanete např. na BUS, k lékaři, na úřad atd. Obec má výbornou polohu pro dojíždějící jak směrem na Znojmo, Brno, Mikulov, tak i do pár kilometrů vzdáleného Rakouska. Naleznete zde veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, několik restaurací a obchodů, čerpací stanici, vyžití na sportovištích pro velké i malé a krytý bazén.

Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky, případně při osobním setkání. Zajistíme veškeré právní služby, hypotéku, pojištění, případně i prodej Vaší stávající nemovitosti.

Neváhejte nás proto kontaktovat.

Ing. Lenka Přibylová, +420 724 689 655, pribylova@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme