Bytová jednotka 2+1, 61m2, Erbenova, Jihlava

Erbenova 46, 586 01 Jihlava

Info v RK

VELIKOST

61m2

DISPOZICE

2+1

PROVIZE RK

Cena je včetně provize realitní kanceláře a právních služeb

ENERGIE

3500 Kč

Pokud hledáte byt po rekonstrukci v atraktivní lokalitě, s nízkými náklady na bydlení a k okamžitému nastěhování, tak pro Vás máme skvělou příležitost!
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 v Erbenově ulici v 1.NP o velikosti 61m2. Byt prošel před 6 lety kompletní rekonstrukcí (nová elektřina, kotel, radiátory, renovace parket, nová koupelna, wc, omítky). Jde o slunný byt nabízející klid, soukromí a dostatečný prostor jak k bydlení, tak i k využití velkorysých společných prostor (nová kolárna, sušárna). K bytu přísluší zděný sklep. Dům nabízí více vchodů za účelem maximálního využití všech dispozic.
Výhodou jsou nízké náklady za bydlení výši 3 500Kč/m (plyn záloha 1500Kč/m, elektřina záloha 1500Kč/m, voda záloha 500Kč/m, fond oprav cca 500Kč/m).
Byt má samostatný plynový kotel (pravidelné revize), plastová okna, kombinace podlahových krytin tvoří keramická dlažba + parkety + lino, dveře jsou dřevěné. Byt se prodává včetně vestavěného nábytku, kuchyně a skříně v ložnici. Ostatní vybavení je možné odkoupit po individuální dohodě.

Byt je napojen na elektřinu, vodu, kanalizaci. Vytápění plynovým kotlem.

Okolí bytového domu nabízí veškerou občanskou vybavenost (trolej/bus, škola, školka, obchody, nemocnice, dětská hřiště, cyklostezka, služby). V pěší dostupnosti do 5min. je centrum města.

PENB – G. (není k dispozici ener. štítek)

Nabízíme možnost převzít hypoteční úvěr s úrokem 1,99% p.a. s fixací do roku 2026.

Pro další dotazy a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme