Bytová jednotka 1+kk, 45,79 m2 včetně parkovacího stání

Okružní Jihlava

Cena 4 439 360 Kč

VELIKOST

45,79m2

DISPOZICE

1+KK

PROVIZE RK

Cena je včetně provize RK a právních služeb

ENERGIE

Nabízíme prodej moderní bytové jednotky s nadstandardními prvky a s max. úsporou energií. Bytová jednotka je součástí nejnovějšího developerského projektu s názvem REZIDENCE JIHLAVA situované na sídlišti Březinky Jihlava, ul. Okružní. Byt se nachází ve 2 podlaží nově budovaného bytového domu s výtahem, disponujícího 7 patry a 49 bytovými jednotkami. V přízemí domu se nachází kryté parkoviště a 7 nebytových prostorů. Termín dokončení – 12/2024.

Plocha bytu činí 45,79 m2, náleží k němu prostorný balkón o 7,2 m2 a sklep (3 m2) a 1 venkovní parkovací stání. Společným rysem těchto bytů je praktické dispoziční řešení, vytápění a ohřev vody pomocí tepelných čerpadel v rámci úspory nákladů na provoz budovy, podlahové vytápění a klimatizační jednotky v každé místnosti. Byly vybrány technologické prvky a materiály tak, aby byl zabezpečen maximální zákaznický komfort.

Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, obchodní centra, retail, trolej/bus, park, sportovní hřiště a mnoho dalších)

Ing. Pavel Vetchý, 603841123, info@hvreality.cz

Vážení klienti, pokud Vás tato nemovitost zaujala, můžete kontaktovat přímo uvedeného makléře nebo vyplnit kontaktní formulář. V případě kontaktního formuláře, uveďte prosím název vybrané nemovitosti do sekce "zpráva", pro co nejrychlejší odezvu. Děkujeme